Головна » 2015 » Травень » 18 » Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»
1:30 PM
Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»

       В рамках реалізації  проекту «Розвиток громад в Україні  шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» за підтримки  Фонду Чарльза Стюарта Мотта у Львові відбувся національний  навчально-практичний тренінг для представників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти за темою «Міжнародні стандарти громадсько-активних шкіл у контексті сучасних змін».

         Метою тренінгу стало обговорення використання та подальший розвиток міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл у  сучасному контексті змін: розвиток освітнього лідерства,ціннісної грамотності та інше. Тренінг проводила Кріс Джонс(Великобританія), директор Міжнародного центру вдосконалення громадсько-активних шкіл, та Наталія Софій, директор  Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

         Всі учасники з великою зацікавленістю спілкувалися з Кріс Джонс, переймали досвід шкіл Великобританії, ділилися власними надбаннями у галузі освітніх реформ.

Методист РМК Кішінець О.А.

Переглядів: 148 | Додав: Профессор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: