Головна » 2016 » Травень » 18 » Стажування молодих учителів
9:50 AM
Стажування молодих учителів

      17 травня 2016 року відбулось засідання комісії з стажування молодих спеціалістів у 2015/2016 навчальному році. Засідання є традицією у освіті Полтавського району. Роботу молодих фахівців презентували керівники навчальних закладів: Головачанського, Кротенківського, Супрунівського НВК,   Верхолянської ЗОШ І-ІІ ст.,  Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст., Терешківської ЗОШ І-ІІІ ст.

      Допомогу молодим учителям надають як у навчальному закладі, так і районному методичному кабінеті. Протягом навчального року працюють школи молодого вчителя, де відбувається обмін досвідом з колегами, вирішення проблемних питань, майстер-класи вчителів вищої категорії тощо. Члени комісії з стажування отримали відповіді на питання щодо ефективності участі у школі молодого вчителя, про найкращі відвідані заходи, проблеми, які постають перед молодим вчителем та шляхи їх розв' язання. Також цікавим  для вчителів була участь у засіданні обласної Школи молодого вчителя Полтавщини, яка функціонує на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. 

      Члени комісії були приємно вражені серйозною підготовкою до стажування молодих фахівців та побажали успіхів у досягненні педагогічної майстерності.

Переглядів: 160 | Додав: Профессор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: